Synology RS3626xs RackStation (6C/XeonD-1726/2,9-3,5GHz/8GBRAM/12xSATA/2xUSB3.2/2x10GbE/2xPCIe/1xOOB/2xminiSAS/RP)
Popis a parametre
Synology RS3626xs RackStation (6C/XeonD-1726/2,9-3,5GHz/8GBRAM/12xSATA/2xUSB3.2/2x10GbE/2xPCIe/1xOOB/2xminiSAS/RP)
Synology RackStation RS3626xs
Spolehlivé úložiště s vysokou kapacitou pro podnikové pracovní zátěže.
RS3626xs je komplexní řešení pro centrální správu dat, zálohování a dohled. Zařízení RS3626xs ve formátu 2U s 12 pozicemi je navrženo tak, aby rostlo spolu s vaší firmou – lze jej rozšířit až na 36 pozic pro disky pomocí dvou rozšiřovacích jednotek RX1225RP s 12 pozicemi, a to spolu s flexibilními možnostmi síťového připojení a podporou SSD cache. Kompletní sada funkcí pro spolehlivost, dostupnost a servisovatelnost zajišťuje nepřetržitý provoz
- Rozšíření na vyžádání – Rozšiřte až na 36 pozic pro disky pomocí dvou rozšiřovacích jednotek Synology RX1225RP.
- Vysoký výkon – Více než 115 000 IOPS při náhodném zápisu 4K a sekvenční propustnost čtení/zápisu 6 300/3 700 MB/s.
- Flexibilní síťové možnosti – Vestavěné duální 10GbE RJ45 porty s možností rozšíření pomocí 10/25GbE NIC a Fibre Channel adaptérů.
- Zajištění dostupnosti – Výměna disků za provozu, online rozšíření svazků, duální napájecí zdroje a clusterování s vysokou dostupností pomáhají udržet služby v provozu.
- Tiering úložiště – Automaticky přesouvá neaktivní data do levnějších úrovní pro optimalizaci návratnosti investic do úložiště (ROI) a zachování vysoce výkonného úložiště pro aktivní pracovní zátěže.
Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/RS3626xs Seznam kompatibility Seznam kompatibility HDD/SSD
Specifikace hardwaru:| Procesor | |
| Model CPU | Intel Xeon D-1726 |
| Počet CPU | 1 |
| Jádra procesoru CPU | 6 |
| Vlákna procesoru CPU | 12 |
| CPU architektura | 64bitový |
| Frekvence CPU | 2.9 (základní) / 3.5 (turbo) GHz |
| Systém hardwarového šifrování | ✓ |
| Paměť | |
| Systémová paměť | 8 GB DDR4 ECC UDIMM |
| Předinstalovaný paměťový modul | 8 GB (8 GB × 1) |
| Celkový počet paměťových slotů | 6 |
| Maximální kapacita paměti | 48 GB (8 GB x 6) |
| Poznámky | Společnost Synology může upravit specifikace předinstalovaných paměťových modulů v reakci na životní cyklus komponent a podmínky dodávek. Všechny upravené komponenty procházejí stejným přísným ověřováním, aby byla zajištěna stejná kompatibilita, stabilita a výkon. Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology. Informace o doporučených konfiguracích paměti naleznete v uživatelské příručce vašeho produktu Synology. |
| Úložiště | |
| Šachta(y) pevného disku | 12 |
| Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou | 36 (RX1225RP × 2) |
| Typ disku (Zobrazit všechny podporované disky) | 3.5" SATA HDD 2,5" SATA SSD |
| Disky vyměnitelné za provozu* | ✓ |
| Poznámky | Kompatibilní disky jsou povinné. Před koupí pevných disků konzultujte náš seznam kompatibilních zařízení. |
| Externí porty | |
| RJ-45 10GbE LAN port | 2 |
| Port LAN se správou připojení mimo pásmo | 1 |
| Port USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Rozšiřovací port | 2 |
| Typ rozšiřujícího portu | Mini-SAS HD |
| PCIe | |
| Rozšíření PCIe | 2 x Gen4 x8 slot (x8 link) |
| Vzhled | |
| Rozměr (RU) | 2U |
| Velikost (výška x šířka x hloubka) | 88 mm × 482 mm × 724 mm |
| Hmotnost | 14.5 kg |
| Podpora instalace skříně* | 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS-02) |
| Poznámky | Sada ližin se prodává samostatně |
| Ostatní | |
| Ventilátor systému | 80 mm × 80 mm × 4 pcs |
| Režim otáček ventilátoru | Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim |
| Snadno vyměnitelný systémový ventilátor | ✓ |
| Zotavení po ztrátě napájení | ✓ |
| Hladina hluku* | 38.8 dB(A) |
| Plánované zapnutí/vypnutí | ✓ |
| Probuzení přes LAN / WAN | ✓ |
| Jednotka/adaptér zdroje energie | 550 wattů |
| Náhradní zdroj energie | ✓ |
| Vstupní střídavé napětí | 100 V to 240 V AC |
| Frekvence napájení | 50/60 Hz, Jednofázový |
| Spotřeba energie | 147.79 wattů (za chodu) 75.73 wattů (hibernace pevného disku) |
| British thermal unit | 503.96 BTU/hr (za chodu) 258.24 BTU/hr (hibernace pevného disku) |
| Poznámky | Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA HDD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. Dva mikrofony 40AE jsou umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % |
| Teplota | |
| Provozní teplota | 0°C na 35°C (32°F na 95°F) |
| Teplota pro skladování | -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) |
| Provozní vlhkost | 8% na 80% RH |
| Skladovací vlhkost | 5% na 95% RH |
| Certifikace | |
| FCC | |
| CE | |
| BSMI | |
| VCCI | |
| RCM | |
| UKCA | |
| EAC | |
| CCC | |
| KC | |
| BIS | |
| UL | |
| Záruka | |
| 5 let | |
| Poznámky | Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. |
| Prostředí | |
| Splňuje omezení RoHS | |
| Obsah balíčku | |
| Hlavní jednotka X 1 | |
| Balíček doplňků X 1 | |
| Napájecí kabel C13 na C14 × 2 | |
| Přední kryt × 1 | |
| Volitelné příslušenství | |
| DDR4 ECC UDIMM: D4EU02-8G | |
| Rozšiřovací jednotky: RX1225RP | |
| 3,5" disky SATA HDD řady Enterprise: Řada HAT5300 | |
| 2,5" disky SATA SSD řady Enterprise: Řada SAT5200 | |
| Karta kombinovaného adaptéru M.2 SSD a 10GbE: E10M20-T1 | |
| Karta adaptéru M.2 SSD: M2D20 | |
| 25GbE Karta síťového rozhraní: E25G30-F2 | |
| 10GbE Karta síťového rozhraní: E10G30-F2/E10G30-T2/E10G30-T1 | |
| Sada posuvných ližin: RKS-02 | |
| Poznámky | Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti. |
| Popis DSM | |
| Správa úložiště | |
| Maximální velikost jednoho svazku | 200 TB (je potřeba 32 GB paměti) 108 TB |
| Max. počet interních svazků | 32 |
| Mezipaměť SSD pro čtení/zápis | ✓ |
| SSD TRIM | ✓ |
| RAID Group | ✓ |
| Podporovaný typ RAID | RAID F1 Basic JBOD RAID 0 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 |
| Migrace svazku RAID | Basic na RAID 1 Basic na RAID 5 RAID 1 na RAID 5 RAID 5 na RAID 6 |
| Rozšíření svazku pomocí větších pevných disků | RAID F1 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 |
| Rozšíření svazku přidáním pevného disku | RAID F1 JBOD RAID 5 RAID 6 |
| Global Hot Spare podporuje RAID typu | RAID F1 RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 |
| Poznámky | Svazky větší než 108 TB vyžadují 32 GB paměti nebo více. Skutečné maximální velikosti fondů úložiště a svazků závisí na velikostech použitých disků, počtu dostupných přihrádek na disky a konfiguraci pole RAID. Využitelná kapacita jednotlivých svazků bude nižší než maximální velikost svazku a závisí na souborovém systému a na množství uložených systémových metadat. |
| Systém souborů | |
| Interní zařízení | Btrfs |
| Externí zařízení | Btrfs ext4 ext3 FAT32 NTFS HFS+ exFAT |
| Souborové služby | |
| Souborový protokol | SMB AFP NFS FTP WebDAV Rsync |
| Maximální počet připojení SMB (založeno na FSCT) | 1,8 |
| Integrace s Windows ACL (Access Control List) | ✓ |
| Ověření pomocí NFS Kerberos | ✓ |
| Poznámky | Hodnota připojení tohoto modelu je testována s plně osazeným Synology SATA SSD a až čtyřmi 10GbE síťovými porty Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným. Výkon SMB byl hodnocen pomocí Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) verze 1.3 s následující konfigurací: Testovací zátěž: scénář HomeFolder poskytovaný nástrojem FSCT Doba testu: 600 sekund Řadič domény & řadič FSCT: Windows Server 2022 Klienti FSCT: 8 × stroje s Windows 10 Funkce SMB: Povolené pronajímání adresářů |
| Účet a sdílená složka | |
| Max. počet místních uživatelských účtů | 2,048 |
| Max. počet místních skupin | 512 |
| Max. počet sdílených složek | 512 |
| Maximální počet synchronizovaných operací se sdílenými složkami | 12 |
| Hybrid Share | |
| Maximální počet složek Hybrid Share | 15 |
| Hyper Backup | |
| Zálohování složek a balíčků | ✓ |
| Zálohování celého systému | ✓ |
| High Availability | |
| Synology High Availability | ✓ |
| Centrum protokolů | |
| Počet Syslog událostí za vteřinu | 3 |
| Virtualizace | |
| VMware vSphere | ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5 |
| Citrix XenServer | XenServer 8.4, XenServer 8, Citrix Hypervisor 8.2 LTSR CU1 |
| OpenStack | Cinder |
| Obecné technické údaje | |
| Podporované protokoly | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, Fibre Channel, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
| Podporované prohlížeče | Chrome Firefox Edge Safari |
| Podporovaný jazyk | English, Deutsch, Français, Italiano, Espanol, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, ???????, Polski, Magyar, Portugues do Brasil, Portugues Europeu, Türkçe, Český, ???????, ???, ???, ????, ???? |
| Poznámky | Další podrobnosti o podporovaných verzích prohlížečů jsou uvedeny v Technické specifikace DSM. |
| Balíčky rozšíření | |
| Central Management System | |
| ✓ | |
| Synology AI Console | |
| Integrace AI modelu třetí strany | ✓ |
| Maximální rychlost de-identifikace | 1,800 slov za sekundu |
| Poznámky | Měření výkonu anonymizace: Filtry pro čísla kreditních karet, IBAN, individuální daňové identifikační číslo, SSN a jména aplikované na anglický text o 4 355 slovech. Pro povolení de-identifikace musí mít vaše zařízení alespoň 8 GB paměti a nainstalovaný Container Manager. |
| Synology Chat | |
| Maximální počet uživatelů | 500 |
| Poznámky | Měřeno se simulovanými uživateli, z nichž každý má průměrně 20 000 zpráv, emoji nebo nálepek. Požadovaná doba odezvy serveru je méně než deset sekund. Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným. |
| Download Station | |
| Maximální počet souběžných úloh stahování | 80 |
| SAN Manager | |
| Max. počet cílů iSCSI Target | 64 |
| Max. počet jednotek LUN | 128 |
| Klon/snímek jednotky LUN, Windows ODX | ✓ |
| Synology MailPlus / MailPlus Server | |
| Bezplatné e-mailové účty | 5 (Další účty vyžadují zakoupení licencí) |
| Maximální počet uživatelů | 3,9 |
| Poznámky | Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů s poštovní schránkou obsahující 20 000 položek náhodně provádí akce a přijímá 240 e-mailů denně, a 80 % uživatelů přijímá 20 e-mailů denně. Další informace Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD. Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s nainstalovaným maximálním podporovaným množstvím. Další informace o požadavcích na paměť. Provoz v režimu s vysokou dostupností bude mít za následek dodatečnou režii. Funkce povolené během hodnocení: ochrana proti nevyžádané poště, antivirová ochrana, DNSBL, seznam dočasně zakázaných položek, skenování obsahu a full-textové vyhledávání (anglicky). |
| Media Server | |
| Soulad se standardem DLNA | ✓ |
| Synology Photos | |
| Rozpoznávání tváře | ✓ |
| Rozpoznávání objektů | ✓ |
| Snapshot Replication | |
| Maximální počet snímků na sdílenou složku | 256 |
| Maximální počet snímků na jednotku LUN | 64 |
| Maximální počet snímků na systém | 4,096 |
| Maximální počet úloh replikace sdílených složek | 32 |
| Maximální počet úloh replikace jednotek LUN | 16 |
| Maximální počet úloh replikace na systém | 32 |
| Surveillance Station | |
| Výchozí licence | 2 (Další kamery vyžadují zakoupení licencí) |
| Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.264) | 1080p: 90 kanály, 2250 FPS 3M: 90 kanály, 1500 FPS 5M: 90 kanály, 900 FPS 4K: 55 kanály, 550 FPS |
| Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.265) | 1080p: 90 kanály, 2700 FPS 3M: 90 kanály, 2250 FPS 5M: 90 kanály, 1500 FPS 4K: 90 kanály, 1080 FPS |
| Poznámky | Hodnoty výkonu byly získány při testování provedeném se zařízením plně osazeným disky, s výchozí konfigurací paměti a v prostředí souvislého záznamu. Skutečné možnosti systému se mohou lišit podle konfigurace, výkonu disků, počtu povolených funkcí a přítomnosti dalších pracovních zátěží. K vyhledání vhodného modelu podle vašich požadavků použijte nástroj NVR Selector. Počet video kanálů, které lze sledovat současně, je dvojnásobkem maximálního počtu kamer pro stejný kodek a rozlišení. Výše uvedené hodnoty jsou založeny na testování s RTSP streamováním. Pokud je u všech kamer povoleno SRTP, celkový výkon klesne na 70 % uvedených hodnot. |
| Synology Drive | |
| Maximální počet uživatelů | 3,3 |
| Maximální počet hostovaných souborů | 25,000,000 (platí pro soubory indexované nebo hostované ve službě Synology Drive. Informace o přístupu k souborům pomocí jiných standardních protokolů se nacházejí v části Souborové služby výše) |
| Poznámky | Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů náhodně provádí operace se soubory (nahrávání, stahování, přesun a mazání) a 80 % uživatelů je přihlášeno, ale nečinných. Další informace Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD. Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným. Překročení výše uvedených doporučených hodnot operace aplikace nezablokuje, může však dojít k prodloužení reakční doby. Při výše uvedených testech byly použity souborový systém Btrfs a nešifrované sdílené složky. |
| Synology Office | |
| Maximální počet uživatelů | 3,2 |
| Poznámky | Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů provádí náhodné akce v průměru v 30sekundových intervalech a 80 % uživatelů je přihlášeno a prohlíží si soubor. Další informace Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD. Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným. Výkon klienta může mít dopad na maximální počet uživatelů provádějících souběžně úpravy. Klientská PC použitá pro testování: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM |
| Virtual Machine Manager | |
| Doporučený počet instancí virtuálních počítačů | 12 (Další informace) |
| Doporučený počet systémů Virtual DSM (vyžaduje se licence) | 12 (Včetně 1 licence zdarma) |
| Poznámky | Specifikace se liší v závislosti na konfiguraci systému a velikosti paměti. |
| VPN Server | |
| Maximální počet připojení | 12 |
ParametrePridať do porovnania
Špecifikácia zálohovacieho systému
NAS
Pripojiteľnosť zálohovacieho systému
RJ-45
Prevedenie skrine
Do rozvádzača
Počet šácht pevného disku
12
Synology RS3626xs RackStation (6C/XeonD-1726/2,9-3,5GHz/8GBRAM/12xSATA/2xUSB3.2/2x10GbE/2xPCIe/1xOOB/2xminiSAS/RP)
Naposledy navštívené





















































































