QNAP switch QSW-1108-8T-R2 (8x2,5GbE,fanless)
Popis a parametre
QNAP QSW-1108-8T-R2
Stránky produktu: https://www.qnap.com/en/product/qsw-1108-8t-r2
| Typ správy | Nerízený |
| Počet portov | 8 |
| 2.5GbE (RJ45) | 8 |
| Popis napájacej jednotky | Adaptér |
| Max. spotreba energie | 12 W |
| Typ vstupného výkonu | DC |
| Rozsah vstupného napätia | 12 V/1 A |
| Tabuľka MAC adries | 4 K |
| Celková neblokujúca priepustnosť | 20 Gb/s |
| Kapacita prepínania | 40 Gb/s |
| Energeticky efektívny Ethernet (podľa IEEE 802.3az) | ✓ |
| Bez ventilátora | ✓ |
| Tvarový faktor | Stolný |
| Rozmery (V x Š x H) | 26 x 160 x 110 mm |
| Hmotnosť (čistá) | 0.5 kg |
| Hmotnosť (celková) | 0.9 kg |
| Prevádzková teplota | 0 °C do 40 °C (32 °F do 104 °F) |
| Relatívna vlhkosť | 10-90 % bez kondenzácie |