Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

Planet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C

Pridať do obľúbenýchPlanet MFB-TF20, SFP modul 100Base-FX, m20km SM, -40 az 70 C
Technológia SFP modulu:100 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1018419
Part numberMFB-TF20
EAN produktu4711213686191
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Planet
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
36.47 €
Vaša cena bez DPH
30.02 €
Vaša cena vrátane DPH
36.02 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX
Duplexní LC konektor, pro singlemódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP.
Výhodou použití SFP modulů je jejich standardizace a možnost záměny.
Tento model je určen hlavně pro průmyslové použití s vyšším rozsahem teplot -40~75°C..
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 100 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je36.02€  s dph
Váš e-mail