Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchPE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver
Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu703002
Part numberJG709A
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
2682.49 €
Vaša cena bez DPH
2001.76 €
Vaša cena vrátane DPH
2402.11 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
PE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver.
Typ príslušenstva: Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuálna cena produktu je2402.11€  s dph
Váš e-mail