Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
126.45 € bez DPH
Skladom > 5 ks
151.74 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1017488
EAN: 1017488
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: MikroTik
Popis a parametre

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC

MikroTik XS+31LC10D

S+31LC10D je jednovidový modul SFP/SFP+/SFP28 s maximálnou priepustnosťou 25 Gb/s, ktorý podporuje ešte nižšie rýchlosti 1 Gb/s a 10 Gb/s s vlnovou dĺžkou 1310 nm a dvoma konektormi LC na pripojenie až do vzdialenosti 10 km. Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od spoločnosti Mikrotik a tiež so zariadeniami od iných výrobcov "cisco compatibile". Ideálna voľba pre MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS.

Vysoká hodnota MTBF 200 000 hodín pri 25 °C zaručuje veľmi dlhú životnosť modulu.

Technické špecifikácie
Optika
Formát:SFP, SFP+, SFP28
Pre typ kábla:Jeden režim
Prenosová rýchlosť:1 Gb/s, 10 Gb/s, 25 Gb/s
Vlnová dĺžka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]:10
Typ prevodovky:2-vlákno
Konektory a rozhrania
Optické konektory:(2) LC
Všeobecné
Kompatibilita:Cisco
Softvér
Diagnostika DDMI:Áno

Užitočné odkazy:


..
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
1000 Mbps
Rozhraní modulu
SFP+

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ANMARCOMP spol. s r.o.
Domovina 116/8
95803 PARTIZÁNSKE
Slovenská republika
IČO: 52281965
IČ DPH (DIČ): 2120962217