Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  LYNX CS

LYNX CS

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
V externom sklade
19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý Technické informace Vel
59.39 €
s DPH
V externom sklade
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý Technické informace Ve
34.16 €
s DPH
V externom sklade
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůČistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorů 2,5 mm Balení: 25ks.
12.07 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
13.76 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
17.56 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
16.4 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
22.07 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
16.96 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
20.62 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
23.11 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
14.08 €
s DPH
V externom sklade
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
13.56 €
s DPH