Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchHPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver
Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).

Kód produktu703131
Part numberJH420A
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
4584.77 €
Vaša cena bez DPH
2959.90 €
Vaša cena vrátane DPH
3551.88 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE X150 100G QSFP28 MPO PSM4 500m SM Transceiver.
Typ príslušenstva: Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)
Aktuálna cena produktu je3551.88€  s dph
Váš e-mail