Napájací zdroj Fortron 550W GreenPower 550-51AAC,80+ Bronze
Vlastnosti
* Vysoká účinnosť (85 % pri 50 % zaťažení)
* Vysokokvalitné kondenzátory s dlhou životnosťou
* Tichý 120 mm ventilátor s guličkovými ložiskami
* Aktívny PFC filter
* Funkcia nízkej hlučnosti
* Čas udržania: min. 17 ms
* Spínač napájania
* Spĺňa požiadavky smernice ErP 2013 (spotreba energie v pohotovostnom režime < 0,5 W)
* MTBF 100.000 hodín pri 25 °C
Špecifikácie
*Model: FSP550-51AAC
*Formát: ATX
*PFC: Active PFC
*Ventilátor: 120 mm
*Rozmery: 140 x 150 x 86 mm
*Účinnosť: >85 %
*Vstupnénapätie: 100-240 V
*Výkon: 550 W
Konektory:
*1x 24 pinový na MB
*1x 4+4 pinový (12V) konektor pre napájanie CPU