ESET Mail Security pre 5-10 zariadení, predĺženie na 1 rok GOV

Pre koho je licencia určená:Štátna správa; Jazyk:Slovenský; Spôsob platby:Prenájom; Perióda platby:1 rok; Typ licencie:Online ESD.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
12.51 € bez DPH
Na dotaz
15.01 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

ESET Mail Security pre 5-10 zariadení, predĺženie na 1 rok GOV

ESET Mail Security

Zabezpečenie e-mailovej komunikácie
Dodatočná vrstva ochrany zabraňuje hrozbám, aby prenikli až k používateľom v sieti. Navrhnuté na ochranu e-mailovej komunikácie, ktorá je najzraniteľnejším vektorom útoku.

Čo zákazníci oceňujú na našom zabezpečení e-mailovej komunikácie?

Rýchlosť
ESET poskytuje nefalšovaný 64-bitový produkt, ktorý umožňuje klastrovanie v záujme toho, aby organizácie akejkoľvek veľkosti nemuseli mať žiadne obavy o rýchlosť.

Vlastná technológia
Riešenia ESET Mail Security využívajú technológiu antispamovej a antiphishingovej ochrany a zabezpečenia hostiteľského servera vyvinutú spoločnosťou ESET, pričom kombinujú strojové učenie, veľké dáta a odborné znalosti do oceňovanej platformy na zabezpečenie e-mailov.

Kontinuita podnikania
Pomáha eliminovať nevyžiadané e-maily a cielené útoky, čo umožňuje zamestnancom sústrediť sa na prácu a zabezpečiť kontinuitu podnikania.

Bežné prípady použitia


Robí vám starosti ransomvér?
Ransomvér zvyčajne prenikne k ničnetušiacim používateľom prostredníctvom e-mailu.


Robí vám starosti phishing?
Používatelia sú neustále terčom phishingových kampaní, ktoré môžu obsahovať ďalšie škodlivé komponenty.


Robí vám starosti spam?
Používateľ nedosiahne dostatočnú efektivitu, ak sa bude musieť prehrabávať e-mailmi, aby zistil, či sú legitímne alebo nie.

Pokročilá ochrana pre servery MS Exchange a IBM Domino.
Poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany organizáciám, ktoré chcú zabrániť tomu, aby hrozby prenikli až k používateľom v sieti. Umožňujú to tieto funkcie:

  • Antispam
  • Anti-phishing
  • Antimalvér
  • Voliteľná pokročilá ochrana pred hrozbami
  • Komplexná ochrana e-mailového servera
  • Ochrana hostiteľského servera

Antispam
Tento základný komponent s vylepšeným oceňovaným jadrom a výkonom filtruje všetky spamové e-maily, takže e-mailové schránky používateľov nebudú obsahovať žiadne nevyžiadané alebo neželané správy.

Anti-phishing
Bráni používateľom v prístupe na webové stránky, ktoré sú známe ako phishingové lokality. E-mailové správy môžu tiež obsahovať odkazy na phishingové webové stránky. Takéto e-maily sú filtrované.

Hybridná kontrola v službe Office 365
Poskytuje podporu pre firmy, ktoré využívajú Microsoft Exchange v hybridnom nastavení.

Účinná správa karantény
V prípade, že sú správy umiestnené do karantény, dostávajú používatelia e-maily, prostredníctvom ktorých ich môžu sami spravovať. Správcom sa okrem toho pravidelne zasielajú súhrnné hlásenia. Ak by sa však niekedy stalo, že niekto čaká na e-mail, správca sa môže rozhodnúť, že správy z centrálnej karantény odstráni alebo uvoľní.

Bezkonkurenčná rýchlosť
Medzi najdôležitejšie vlastnosti e-mailového produktu patria výkon a stabilita. Firmy potrebujú mať istotu, že ich e-mail bude spracovaný bez zdržaní. ESET poskytuje nefalšovaný 64-bitový produkt, ktorý umožňuje klastrovanie v záujme toho, aby organizácie akejkoľvek veľkosti nemuseli mať žiadne obavy o rýchlosť.

Antimalvér
Naša druhá vrstva ochrany zabudovaná do riešenia ESET Mail Security zaisťuje detekciu podozrivých alebo škodlivých príloh, aby uchránila používateľov pred infikovaním ich zariadení.

Pravidlá
Komplexný systém pravidiel v rámci riešenia ESET umožňuje správcom manuálne definovať podmienky filtrovania e-mailov a akcie, ktoré sa majú s nimi vykonať.

Webová karanténa
Používatelia automaticky dostávajú e-maily o spame umiestnenom do karantény. Používatelia sa potom môžu prihlásiť a spravovať vlastný spam namiesto toho, aby ho spravoval výlučne správca.

Podpora klastrov
Riešenia ESET podporujú schopnosť vytvárať klastre, čo produktom umožňuje navzájom komunikovať a vymieňať si údaje o konfigurácii, upozornenia, informácie z greylistingovej databázy a ďalšie. Toto navyše podporuje klastre Windows Failover a Network Load Balancing (NLB) a umožňuje ochranu na firemnej úrovni.

Flexibilita a škálovateľnosť
ESET Mail Security umožňuje inštaláciu podľa komponentov, takže správca sa môže rozhodnúť nainštalovať iba určitý komponent riešenia. ESET Mail Security takisto umožňuje vylúčiť konkrétne objekty alebo procesy z kontroly pri prístupe, čím sa minimalizuje narušenie procesov a zvyšuje sa rýchlosť zálohovania a integrita procesu.

.
Jazyk
Slovenský
Pro koho je licence určena
Státní správa
Způsob licencování
Pronájem
Perioda placení
1 rok
Typ licence
Online ESD

ESET Mail Security pre 5-10 zariadení, predĺženie na 1 rok GOV

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ANMARCOMP spol. s r.o.
Domovina 116/8
95803 PARTIZÁNSKE
Slovenská republika
IČO: 52281965
IČ DPH (DIČ): 2120962217