Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10101244
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-15
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
16.74 €
Vaša cena vrátane DPH
20.09 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 15m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 15 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je20.09€  s dph
Váš e-mail