DELL PC Pro Slim Essential QVS1260/180W/U7-265/16GB/1TSSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametre
Technické parametre
| 180W Chassis for Dell Pro Slim Essential QVS1260 |
| Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s |
| 1 TB, M.2, PCIe NVMe, SSD |
| No Additional Hard Drive |
| Intel® UHD Graphics |
| MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| System Power Cord C13 (Europe/Indonesia/Laos/Mongolia/Vietnam) |
| Windows 11 Pro |
| McAfee® Business Protection 1-year |
| Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front view Power Button?
Rear view
Serial Port (optional)?
Expansion Slots? Power Supply? Power Indicator? Kensington Lock Slot?
Rozmery a hmotnosť
| Starting weight: 7.69 lb (3.49 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack