Popis a parametre
Technické parametre
| Dell Pro Precision T1 with 260W PSU, WW, TPM |
| Intel® Core™ Ultra 7 265 (30 MB cache, 20 cores, 20 threads, 1.8 GHz to 5.3 GHz, 65W) |
| 32GB: 1 x 32GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC |
| 1 TB, M.2 2280, Performance SSD, SED Ready |
| No Additional Hard Drive |
| NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB GDDR7 |
| No Wireless LAN Card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Wired Mouse - MS116 - Black |
| Windows 11 Pro |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front side
Rear side
Rozmery a hmotnosť
| Starting weight: 10.16 lb (4.61 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametrePridať do porovnania
Rozhranie
USB 2.0
Rozhranie
3.5mm Jack