Popis a parametre
Technické parametre
| Intel® Core™ Ultra 7 265H, vPro® Enterprise (13 TOPS NPU, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz, 45W) |
| 32GB LPDDR5x 8400 MT/s - integrovaná |
| 1 TB Performance SSD, SED Ready,TLC |
| 14", Non-Touch, FHD+, Anti-Glare, 400 nits, 100% sRGB, 8MP + IR Cam |