Popis a parametre
Technické parametre
| Intel® Core™ Ultra 7 processor 265HX, 55W vPro |
| 32GB: 2x16GB 6400 MTs DDR5 CSoDIMM, non-ECC - nie je integrovaná |
| 1 TB Performance SSD, SED Ready,TLC |
| 16" FHD+ LCD 1920x1200 with 500nits, DCI-P3 100%, VRR 120Hz, Non-touch, WLAN, IR Camera, Microphone |