Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Pridať do obľúbenýchD-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu176016
Part numberDEM-311GT
EAN produktu790069248153
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:D-Link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
60.56 €
Vaša cena vrátane DPH
72.67 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
1 port Mini-GBIC SFP na 1000BaseSX, 550 m - viacrežimový optický transceiver Mini GBIC na 1000BaseSX - vzdialenosť až 550 m - vhodný pre všetky prepínače D-Link so slotmi Mini GBIC Viacrežimový optický transceiver (550 m) DEM-311GT - port 1000BASE-SX (IEEE 802.3z) - Duplexný konektor LC - Plne duplexná prevádzka - 802.3x podpora riadenia prietoku - Typ vlákna: 50um alebo 62.5um multimódové vlákno do 550 m - Vlnová dĺžka: 850 nm - Podpora napájania: 3.3V - Hot pluggable - Laserový produkt triedy 1 spĺňa normu EN 60825-1 - Indikátor detekcie signálu TTL..
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je72.67€  s dph
Váš e-mail