Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 200 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km

Pridať do obľúbenýchD-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu176015
Part numberDEM-310GT
EAN produktu790069248146
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:D-Link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
90.41 €
Vaša cena bez DPH
70.62 €
Vaša cena vrátane DPH
84.74 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
1 port Mini-GBIC SFP na 1000BaseLX, 10 km - Mini GBIC na 1000BaseLX Jednovidový optický transceiver - Vzdialenosť až 10 km - Vhodný pre všetky prepínače D-Link so slotmi Mini GBIC Jednovidový optický transceiver (10 km) DEM-310GT - Port 1000BASE-LX (IEEE 802.3z) - Duplexný konektor LC - Plne duplexná prevádzka - 802.podpora 3x riadenia toku - Typ vlákna: 9um jednovidové vlákno do 10 km - Vlnová dĺžka: 1310 nm - Podpora napájania: 3.3 V - Rozpočet na napájanie: 10.5 dB - Hot pluggable - Laserový produkt triedy 1 spĺňa normu EN 60825-1 - Indikátor detekcie signálu TTL..
Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je84.74€  s dph
Váš e-mail