ASUS LCD 27" XG27ACMES-W ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, White
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
Skladom > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1011269
EAN: 4711636140485
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
HDMI
3.5mm Jack
DisplayPort
Výbava
Pivot
Výbava
Nastaviteľná výška
VESA
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
255
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
1
Jas (cd/m2)
350