ASUS LCD 27" BE27ACGN Docking Monitor, 2560x1440, Flat, 120Hz, Adaptive-Sync, 5ms, HDMI, DP, USB Type-C, VESA
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Kamera, Mikrofón, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Dokování NTB; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1011257
EAN: 4711387974254
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Asus
Popis a parametre
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeja
Matný
Rozlíšenie
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie
USB Type-C
Rozhranie
DisplayPort
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
VESA
Výbava
Pivot
Reproduktory
Kamera
Mikrofón
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Rozhraní vstup
USB-C
Rozhraní vstup
DP
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
3000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
7
Jas (cd/m2)
350