WD My CLOUD PR 4100, 56 TB (4x14 TB) 3,5", RJ45, NAS

Špecifikácia zálohovacieho systému:NAS; Počet šácht pevného disku:4; Prevedenie skrine:Dektop; Pripojiteľnosť zálohovacieho systému:RJ-45.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
2 042.46 € bez DPH
Na dotaz
2 450.95 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 8100169
EAN: 718037877037
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobca: Western Digital
Popis a parametre

WD My CLOUD PR 4100, 56 TB (4x14 TB) 3,5", RJ45, NAS

WD My CLOUD PR 4100, 40 TB (4x10 TB) 3,5"

Kompatibilita
Operačné systémy Windows® 10, Windows 8 alebo Windows 7
Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks alebo Mountain Lion
Zariadenia DLNA®/UPnP® alebo Plex na streamovanie
Router s pripojením na internet

Súprava obsahuje:

NAS
Ethernetový kábel
Napájací adaptér a kábel
Stručná inštalačná príručka

Základ pre tímovú spoluprácu
Séria My Cloud Pro s takmer neobmedzeným priestorom ponúka vášmu kreatívnemu tímu sieťové úložisko na úpravu, ukladanie a zdieľanie produkčných súborov odkiaľkoľvek, kde sa môžete pripojiť k internetu. Je kompatibilný s počítačmi Mac aj PC a ponúka možnosť chrániť obsah bez ohľadu na operačný systém. Vďaka všetkým fotografiám, videám a súborom na jednom mieste má váš tím všetko, čo potrebuje na uľahčenie svojej tvorivej práce.

Úložisko, do ktorého sa zmestí všetko
S veľkokapacitným sieťovým úložiskom získate priestor, ktorý potrebujete na uloženie všetkých snímok na jednom mieste. V kombinácii so štvorjadrovým procesorom Intel Pentium N3710 a 4 GB pamäte RAM môžete bezproblémovo streamovať HD videá alebo zdieľať obsah s viacerými používateľmi. Výrobné súbory, fotografie uchovávajte v .RAW alebo finálne mixy na jednom mieste pripravené na prístup pomocou služby My Cloud Pro.

Upravujte a ukladajte odkiaľkoľvek
Majte svoje zbierky médií na jednom mieste a používajte, upravujte alebo ukladajte obsah odkiaľkoľvek, kde sa môžete pripojiť k internetu. Zdieľajte HD médiá s klientmi a zákazníkmi alebo zlepšite pracovné postupy svojho tímu pomocou služby MyCloud.com a mobilnej aplikácii MyCloud.

Zálohovanie pre Mac a PC
Prispôsobte si spôsob ochrany svojej digitálnej zbierky pomocou zálohovania pre akúkoľvek potrebu. Automaticky ukladajte obsah z počítača pomocou aplikácie WD SmartWare Pro, kopírujte dáta do samostatného zariadenia My Cloud alebo jednoducho zálohujte svoj Mac pomocou aplikácie Apple Time Machine.

Streamujte čokoľvek
Vďaka integrovanému hardvérovému prekódovaniu a mediálnemu serveru Plex môžu členovia vášho tímu bezproblémovo streamovať HD médiá odkiaľkoľvek, kde majú internetové pripojenie. Hardvérové prekódovanie pripraví médiá na streamovanie v správnom formáte a kvalite, a ak máte na NAS nainštalovanú aplikáciu Plex, môžete ich krásne streamovať do akéhokoľvek zariadenia.

Ochrana dát podľa vašich predstáv
Viaceré možnosti RAID vám umožňujú chrániť digitálnu knižnicu, ako potrebujete, zatiaľ čo ochrana heslom a 256-bitové šifrovanie zväzkov AES pomáhajú chrániť vaše súbory pred zvedavými očami. Spolu s dvoma napájacími portami pre prípad výpadku napájania pomáha séria My Cloud Pro udržať vaše dáta v bezpečí.

Jednoduché nastavenie, jednoduché používanie
Sériu My Cloud Pro možno rýchlo vyhľadať na webe a nainštalovať. Proces inštalácie je veľmi jednoduchý a intuitívny. A vďaka šachtám na pevné disky budete môcť ľahko pridávať alebo vymieňať pevné disky v priebehu chvíľky bez potreby nástrojov a zásobníkov.

My Cloud OS
Získajte nástroje a aplikácie na úplnú kontrolu nad všetkými svojimi médiami s operačným systémom WD My Cloud OS. Vytvorenie mediálneho servera pomocou aplikácie Plex. Synchronizujte obsah zo všetkých počítačov pomocou aplikácie WD Sync. Svoje sieťové úložisko môžete dokonca zálohovať do podporovanej cloudovej služby, ako je Dropbox, OneDrive alebo Disk Google.

Pripojeniek službe Adobe Creative Cloud
Služba Adobe Creative Cloud obsahuje nástroje, ktoré vám umožnia rýchlo prejsť od nápadu k majstrovskému dielu, a pomocou mobilnej aplikácie My Cloud môžete rýchlo dostať médiá zo série My Cloud Pro do služby Creative Cloud, aby ste mohli upravovať a ukladať súbory kdekoľvek, kde máte pripojenie na internet.

Bezproblémové nastavenie a správa
Intuitívny ovládací panel vás prevedie procesom nastavenia používateľov a zdieľaných súborov, prispôsobenia funkcií systému a monitorovania úložiska. Okrem toho vám mobilné upozornenia poskytujú informácie o stave zariadenia My Cloud NAS.

Získajte mobilný prístup k médiám.
Nech ste kdekoľvek na svete, vždy budete pripojení k zariadeniu My Cloud NAS pomocou mobilnej aplikácie My Cloud a webového rozhrania MyCloud.com. Ocenená mobilná aplikácia vám poskytuje bezpečný prístup k obsahu prostredníctvom smartfónov a tabletov, takže ho môžete ľahko zdieľať s rodinou, priateľmi a kolegami. Vďaka webovému rozhraniu MyCloud.com môžete jednoducho presúvať súbory, spravovať obsah a zdieľať odkazy na konkrétne fotografie, videá alebo priečinky cez internet.

Dosiahnite digitálnu harmóniu pomocou WD Sync.
Váš obsah sa automaticky synchronizuje so všetkými vašimi počítačmi a úložiskom My Cloud, takže dôležité súbory sú vždy aktuálne a dostupné vo všetkých vašich zariadeniach.

Zdieľajte jeden obrázok... alebo tisíc
Môžete si jednoducho vytvoriť jedno miesto na ukladanie a zdieľanie všetkých svojich fotografií a videí s klientmi, kolegami a priateľmi.

Vezmite si hudbu na cesty.
S mobilnou aplikáciou My Cloud budete vždy v spojení so svojimi obľúbenými interpretmi, zoznamami skladieb a piesňami. Celú svoju hudobnú knižnicu môžete sústrediť doma v úložisku My Cloud a mať k nej prístup, nech ste kdekoľvek. Vyberte si svoj obľúbený zoznam skladieb a počas počúvania vyhľadajte ďalšiu skladbu, aby vám nič neuniklo.

Pre všetky vaše počítače

Flexibilné možnosti zálohovania pomáhajú chrániť cenný obsah zo všetkých počítačov PC a Mac. Zálohovací softvér WD SmartWare™ Pro pre systém Windows je možné prispôsobiť vašim potrebám. Služba My Cloud je kompatibilná aj s technológiou Apple Time Machine pre používateľov počítačov Mac. Uchováva vaše súbory v bezpečí.

Pre fotografie a videá v mobilných zariadeniach

Mobilná aplikácia My Cloud ukladá všetky nenahraditeľné fotografie a videá z telefónu a tabletu a chráni ich automatickým zálohovaním do osobného cloudového úložiska. Ľahko uvoľnite miesto a pokračujte v nahrávaní...

Specifikace zálohovacího systému
NAS
Připojitelnost zálohovacího systému
RJ-45
Provedení skříně
Desktop
Počet šachet pevného disku
4

WD My CLOUD PR 4100, 56 TB (4x14 TB) 3,5", RJ45, NAS

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ANMARCOMP spol. s r.o.
Domovina 116/8
95803 PARTIZÁNSKE
Slovenská republika
IČO: 52281965
IČ DPH (DIČ): 2120962217