Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

UBNT U Fiber UF-SM-1G-S-20, 20-PACK [SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchUBNT U Fiber UF-SM-1G-S-20, 20-PACK [SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015858
Part numberUF-SM-1G-S-20
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Ubiquiti
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
230.44 €
Vaša cena bez DPH
178.35 €
Vaša cena vrátane DPH
214.02 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

U Fiber UF-SM-1G-S-20, 20-PACK


UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.






Užitečné odkazy:

.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je214.02€  s dph
Váš e-mail