Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

TP-Link TL-SM321A [Obousměrný SPF modul WDM]

Pridať do obľúbenýchTP-Link TL-SM321A [Obousměrný SPF modul WDM]
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu438287
Part numberTL-SM321A
EAN produktu6935364030513
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobca:TP-link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
16.40 €
Vaša cena vrátane DPH
19.68 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
  • Obousměrný SPF modul WDM
  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů
TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je19.68€  s dph
Váš e-mail