Saramonic Blink PRO B1 White

Typ mikrofónu:Klopový.... viac
Bežná cena: NaN  (-NaN%)
200.14 € bez DPH
Skladom 1 ks
240.17 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1069538
EAN: 6971008027631
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Saramonic
Popis a parametre

Saramonic Blink PRO B1 White

Blink 500 Pro B1 White (TX+RX)

2.4GHz bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic Blink 500 Pro B1 (TX+RX) v bielej farbe

Saramonic Blink 500 Pro B1 je pokročilý 2.4GHz bezdrôtový mikrofónový systém, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku pre vysielanie. Je určený na používanie s fotoaparátmi, smartfónmi, tabletmi a inými zariadeniami.

Tento systém je ideálny pre rozhovory, vysielanie, podcasty, vlogerov, živé vysielanie, tvorcov videí na YouTube a filmárov. Tento ultraprenosný a ľahký systém sa dodáva s jedným bezdrôtovým vysielačom s integrovaným mikrofónom, jedným profesionálnym klopovým mikrofónom, dvojkanálovým prijímačom a prenosným nabíjacím puzdrom.

Prijímač sa dodáva s výstupnými káblami TRS aj TRRS a možno ho ľahko pripojiť k sánkam alebo klietke blesku fotoaparátu. Je taká kompaktná a ľahká, že ju môžete pripnúť k smartfónu, tabletu alebo dokonca k popruhu fotoaparátu.

Umožňuje jednoducho bezdrôtovo nahrávať svoj hlas alebo hlas niekoho iného. Ak budete niekedy potrebovať mikrofóny pre dve osoby, môžete jednoducho pridať druhý bezdrôtový vysielač TX (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne) a vytvoriť z neho bezdrôtový mikrofón pre dve osoby.

Skutočne profesionálne 2.bezdrôtový systém novej generácie 4GHz

Blink 500 Pro B1 je ďalšia generácia mimoriadne úspešného bezdrôtového systému Blink 500. Blink 500 Pro B1 kombinuje jednoduché používanie a vynikajúcu flexibilitu pôvodného systému s aktualizovaným dizajnom, displejom OLED, dlhšou výdržou batérie, rozšíreným dosahom, vyššou kvalitou zvuku a pôsobivým zoznamom nových profesionálnych funkcií, ktoré ho odlišujú od pôvodného systému Blink 500 a iných konkurenčných modelov. Používanie systému je naozaj jednoduché. Stačí ho zapnúť a môžete začať nahrávať.

Kompaktný, ale výkonný vysielač TX

Vysielač TX je mimoriadne kompaktný a ľahký, ale poskytuje vysokokvalitný profesionálny zvuk. Má zabudovaný všesmerový mikrofón s pôsobivou citlivosťou -39 dB. Poskytuje dynamický, krištáľovo čistý zvuk na vysielači, ktorý si môžete jednoducho pripnúť na košeľu, golier alebo vložiť do vrecka. Napriek tomu je dostatočne univerzálny na to, aby sa dal umiestniť na stôl alebo javisko.

Vysielač TX funguje aj ako tradičný bodypack vysielač pomocou dodávaného profesionálneho všesmerového klopového mikrofónu SR-M1, ktorý poskytuje ešte diskrétnejšie vizuálne riešenie. Možno ho používať aj v ruke, samostatne alebo s držiakom na ručný mikrofón Blink500 Pro HM (nie je súčasťou balenia, predáva sa samostatne).

Ďalšou jedinečnou a úžasnou funkciou vysielača TX je možnosť bezdrôtového prenosu signálu pomocou mikrofónového a linkového vstupu a po pripojení poskytuje mikrofónu napájanie. Vďaka tomu je systém neuveriteľne univerzálny a možno ho pripojiť prakticky k akémukoľvek zdroju zvuku.

Môžete použiť dodaný klopový mikrofón SR-M1 alebo pripojiť mikrofón s mikrofónom, náhlavnú súpravu alebo akýkoľvek iný mikrofón s 3-pinovým konektorom.5 mm, ktorý pripojíte k výstupu TRS. Nastaviteľné zosilnenie mikrofónu vám umožní vždy dosiahnuť dokonalú úroveň zvuku.

Pripojte vysielač TX cez linkový vstup k mixážnemu pultu, hudobnému prehrávaču alebo akémukoľvek inému výstupu zariadenia, ktoré chcete bezdrôtovo prenášať do prijímača.

Používanie s fotoaparátmi, smartfónmi, počítačmi a inými zariadeniami

Dvojkanálový prijímač RX je vybavený výstupnými káblami TRS aj TRRS. Vďaka nim systém bez problémov spolupracuje s digitálnymi zrkadlovkami, bezzrkadlovkami a inými typmi fotoaparátov, rekordérmi, mixérmi, modernými počítačmi, ako aj so smartfónmi a tabletmi, ktoré majú výstup na slúchadlá.

Prijímač sa ľahko spáruje s bleskom alebo dokom USB-C (nie je súčasťou balenia) pre mobilné zariadenia bez 3,5 mm vstupu. 3,5 mm výstup na slúchadlá s ovládaním úrovne umožňuje sledovať zvuk v reálnom čase, aj keď fotoaparát alebo zariadenie nemá výstup na slúchadlá.

Prijímač RX je vybavený veľmi žiadanou možnosťou výstupu Mono/Stereo, ktorá vám dáva možnosť nahrávať každý mikrofón do samostatných kanálov mikrofónových vstupov kamery a rekordéra. Je tiež vybavený živým displejom OLED, ktorý vám umožňuje na prvý pohľad vidieť dôležité informácie a výdrž batérie prijímača a vysielačov bez toho, aby ste museli vstupovať do ponuky.

Bezkonkurenčný výkon a dosah v kombinácii s dômyselnou jednoduchosťou

Bezdrôtový systém Blink 500 Pro B1 posúva výkon a dosah na vyššiu úroveň. Vďaka rozšírenému dosahu až na 100 metrov a predĺženej výdrži batérie až na 8 hodín môžu teraz používatelia slobodne snímať širšie a rozsiahlejšie zábery bez obáv z výpadkov a majú možnosť nahrávať celý deň na jedno nabitie.

Nabíjateľné ochranné puzdro

Dodávané nabíjacie puzdro poskytuje základnú ochranu pri skladovaní a preprave, ale aj** nabíjateľnú internú batériu s kapacitou 1200 mAh**, ktorá vám umožní nabíjať systém kdekoľvek. Ideálne pre tvorcov obsahu, ktorí sú často na cestách a potrebujú mať možnosť nabíjať kdekoľvek.

Blink 500 Pro B1 môžete dokonca spárovať s USB powerbankami na diaľkové nabíjanie počas fotografovania v teréne. Vďaka revolučnej funkcii párovania jedným dotykom zabudovanej v nabíjacom puzdre môžete ľahko synchronizovať vysielač a prijímač bez toho, aby ste museli prechádzať ponukami, vyhľadávať kanály alebo ich vyberať z puzdra.

Pozoruhodný bezdrôtový systém

Blink 500 Pro B1 je ultrakompaktný 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý ponúka najlepšie funkcie na súčasnom trhu. Ponúka inovatívne funkcie, výkon a flexibilitu, ktoré ho odlišujú od konkurenčných produktov a zároveň poskytujú profesionálny, krištáľovo čistý zvuk.

Vďaka tomu je ideálny pre náročných tvorcov obsahu a profesionálov, ktorí potrebujú pokročilý, ale neuveriteľne ľahko použiteľný bezdrôtový systém, ktorý nebude spomaľovať ich prácu. Je dostatočne kompaktný na to, aby ste ho mohli vložiť do tašky alebo batohu a vziať si ho kamkoľvek so sebou.

Systém Blink 500 Pro B1 je ideálny aj pre používateľov, ktorí teraz potrebujú len jeden bezdrôtový mikrofón, ale chcú mať možnosť rozšíriť systém a v budúcnosti používať dva.

- Ultrakompaktný, ľahký a neuveriteľne jednoduchý na používanie, Advanced 2.4GHz bezdrôtový systém, ktorý poskytuje zvuk vo vysielacej kvalite
- Vhodný na použitie s fotoaparátmi, smartfónmi, tabletmi, počítačmi a inými zariadeniami
- Vysielač (TX) má zabudovaný mikrofón a možno ho pripnúť na odev alebo použiť ako bodypack vysielač pomocou priloženého profesionálneho klopového mikrofónu.
- Vysielač je vybavený voliteľnými mikrofónovými a linkovými vstupmi a živým displejom OLED
- Duálny prijímač (RX), ktorý možno namontovať na fotoaparát, má nastavenie mono/stereo výstupu, výstup na slúchadlá, živý displej OLED a obsahuje výstupné káble TRS a TRRS na kompatibilitu s akýmkoľvek zariadením s 3,5 mm vstupom
- Až 8 hodín prevádzky na jedno nabitie batérie, dosah 100 metrov, prenosné nabíjacie puzdro a automatické prepínanie kanálov, ktoré zabraňuje statickým výkyvom a výpadkom
- Vysielač a prijímač sa nabíjajú v priloženom prenosnom nabíjacom puzdre s kapacitou 1200 mAh počas pripojenia k napájaniu alebo na diaľku. Pri použití s USB powerbankou ich možno napájať samostatne.

Obsah balenia:

1× Vysielač TX
1× Prijímač RX
1× Prenosné nabíjacie puzdro
1× Všesmerový klopový mikrofón SR-M1
1× Aligátorová svorka pre klopový mikrofón
1× Penová ochrana pre klopový mikrofón
1× Ochrana proti vetru pre vysielač TX
1× Taška na zips
1× Pozlátený výstupný kábel 3.5 mm TRS - TRS pre fotoaparáty (30.5 cm)
1x pozlátený výstupný kábel 3.5 mm TRS - TRRS pre smartfóny, tablety a počítače (30.5 cm)
1x pozlátený nabíjací kábel USB-C na USB-A (30.5 cm)
1x pozlátený nabíjací kábel Micro USB na USB-A..

Typ mikrofonu
Klopový
Způsob připojení
Bezdrátový
Konektivita
USB-C
Clona
Ne
LED osvětlení
Ne
Směrovost
Všesměrový
Závit
Ne
Hmotnost (g)
32
Frekvence min. (Hz)
50
Frekvence max. (Hz)
18000

Saramonic Blink PRO B1 White

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
ANMARCOMP spol. s r.o.
Domovina 116/8
95803 PARTIZÁNSKE
Slovenská republika
IČO: 52281965
IČ DPH (DIČ): 2120962217