Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134...13
V externom sklade
Jednotka GPON ONU TP-Link XZ000-G3Popis produktuGigabitový terminál/prepínač GPON medzi GPON a gigabitovým Ethernetom, ideálny pre inš
22.45 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kábel, aktívny, DDM, cisco comp., 10mKábel MaxLink 10G SFP+ AOC, aktívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
55.27 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 0,2 mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
22.78 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 0,5 mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
22.24 €
s DPH
V externom sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
17.53 €
s DPH
V externom sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 2 mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
18.59 €
s DPH
V externom sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 3 mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
23.2 €
s DPH
V externom sklade
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 5 mMaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny je rýchle a lacné riešenie na jednoduché prepojenie dvoch aktívn
26.16 €
s DPH
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150mQ+85MP01D optický modul, QSFP+ MikroTik Q+85MP01D je optický multimódový modul QSFP+ s rýchlosťou 4
67.7 €
s DPH
MikroTik Q+BC0003-S+, brzdový kábel QSFP+ 40G na 4x10G SFP+Kábel QSFP+ 40G s brzdou na 4x10G SFP+ Tento kábel vám umožní využívať všetky výhody prepínačov s po
68.4 €
s DPH
V externom sklade
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G kábel na priame pripojenie, 1 mQ+DA0001 - QSFP+ 40G kábel na priame pripojenie, 1 m MikroTik Q+DA0001 je pasívny kábel DAC, ktorý s
34.24 €
s DPH
V externom sklade
Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-31DLC20D Mikrotik S-31DLC20D je 1.25G vysielač SFP s 1310 nm, dvojitý LC konektor. Je urč
28.2 €
s DPH
Stránka134...13