Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
Upresniť výberCenové rozpätie
Cenový limitLen skladom
Stav
Výrobca
Podporované štandardySlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)Slot pro paměťovou kartuIntegrovaná bezdrátová kartaSFP slotProvedeníPočet SFP portůPočet SFP+ portůTyp produktuPočet mini-PCI slotovPočel LAN portovÚroveň licencieVlastnostiUSB portGigabit ethernet
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134...23
Interný napájací zdroj Mikrotik GB60A-S12 pre CCR1016 r2, 60WInterný napájací zdroj Mikrotik pre CCR1016 r2 MikroTik GB60A-S12 je náhradný interný napájací zdroj
35.56 €
s DPH
Karta MikroTik R52HnD mini-PCI, vysoký výkon 400 mW, dvojpásmová 2.4/5GHz 802.11a/b/g/n, 2x MMCXMikroTik R52HnD Nástupca obľúbenej karty R52nM miniPCI má vyšší vysielací výkon 400 mW a vylepšenú o
60.35 €
s DPH
Licencia MikroTik RouterOS Cloud Hosted Router P1Licencia MikroTik RouterOS Cloud Hosted Router P1 Licencia Cloud Hosted Router (CHR) je určená na in
43.15 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LCS-C51DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro při
42.64 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LCS-C53DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro při
42.64 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LCS-C55DLC40D je singlemode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro přip
42.64 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LCS-C57DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro při
42.64 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LCS-C59DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro při
42.64 €
s DPH
Novinka
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LCS-C61DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro při
42.64 €
s DPH
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.náhradný napájací zdroj 5A pre CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW MikroTik 24V2APOW je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne navrhnutý
21.44 €
s DPH
MikroTik 24V4APOW - 24V, 4A náhradný zdroj pre CCR1016 a CCR1036MikroTik 24V4APOW produktMikroTik 24V4APOW je náhradný interný napájací zdroj, ktorý je špeciálne na
35.62 €
s DPH
V externom sklade
MikroTik 48V2A96W - napájací adaptér 48V, 2A, napájací kábel48V 2A 96W napájací adaptér určený na použitie so zariadeniami podporujúcimi 48V výstup POE, ako sú
47.95 €
s DPH
Stránka134...23