Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 200 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134...20
Bezprašné utierky KIMTECH na čistenie optických vlákienBezprašné utierky KimTech na čistenie optických vlákien. Balenie: 280 ks..
19.42 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-12-OS-LSOHDROP1000 kábel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000
350.63 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-16-OS-LSOHDROP1000 kábel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000
435.26 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-24-OS-LSOHDROP1000 kábel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000
584.02 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-2-OS-LSOHDROP1000 kábel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000 s
163.22 €
s DPH
V externom sklade
DROP1000 Solarix kábel, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-4-OS-LSOHDROP1000 kábel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000 s
194.09 €
s DPH
DROP1000 Solarix kábel, 8Vl 9/125, 3,7mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-8-OS-LSOHDROP1000 Solarix kábel 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca čierna cievka 500m Závesný optický kábel DROP1000 s
283.44 €
s DPH
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3 mDuplexný patch kábel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3 m Kábel podporuje pripojenie 1 Gb/s Technické
14.34 €
s DPH
V externom sklade
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10 mDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10 m Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s Technic
23.46 €
s DPH
V externom sklade
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15 mDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15 m Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s Technic
18.08 €
s DPH
V externom sklade
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2 mDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2 m Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s Technick
15.24 €
s DPH
Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20 mDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20 m Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s Technic
24.49 €
s DPH
Stránka134...20