Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
Upresniť výberCenové rozpätie
Cenový limitLen skladom
Stav
Výrobca
Konvertor podľa typuTechnológia konvertoraMožnosti rozšírenia
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Stránka134
D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC) jednovidový mediálny konvertor, do 15 kmDMC-515SC: Prevodník Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - obsahuje napájací ada
168.68 €
s DPH
D-Link 1000BaseT na 1000BaseLX (SC) jednovidový mediálny konvertor, do 10 kmDMC-810SC: 1000BaseT na 1000BaseLX (SC) jednovidový mediálny konvertor - vrátane napájacieho zdroja
378.86 €
s DPH
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T na SFP Samostatný mediálny konvertorDMC-G01LC/E D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 na SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC je mediálny konvert
45.08 €
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km-Rýchlosť prenosu dát: 100 Mb/s -Jeden port 10/100Base-TX RJ45, maximálna vzdialenosť 100 m / 300 ft
48.97 €
s DPH
Intellinet Ethernet prevodník, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmMultimediálny konvertor Fast Ethernet 10/100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 míľ) F
48.97 €
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet prevodník, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC), viacrežimový, 220 m-Rýchlosť prenosu dát: 1000 Mb/s -Jeden port 1000Base-T RJ45, maximálna vzdialenosť 100 m / 300 ft.
86.42 €
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot-Rýchlosť prenosu dát: 1000 Mb/s -10/100/1000Base-TX port RJ45 s automatickým snímaním, maximálna vz
58.93 €
s DPH
Konvertor Intellinet 10GbE, 1x slot SFP+, 1x port 10GBase-T RJ45Štandardy 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T 1000Base-X, 2500Base-X, 5GBase-R, 10GBase-R Vš
209.22 €
s DPH
V externom sklade
Modulárny gigabitový konvertor Planet GT-805A 10/100/1000BaseT/SXKonvertor Planet GT-805A na prepínanie medzi optickým a metalickým pripojením pre Gigabit Ethernet.
76.1 €
s DPH
Multimódový mediálny konvertor D-Link 10/100 na 100BaseFX (SC), do 2 kmDMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet Spoločnosť D-Link ponúka celý rad konvertorov Fast Eth
97.42 €
s DPH
Multimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 mDMC-700SC: Gigabitový ethernetový konvertor - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - vrátane napája
187.42 €
s DPH
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s 10/100BaseTX/FX prepínačom (ST)Konvertor s integrovaným prepínačom Fast Ethernet. Vysoko kompaktný dvojportový prepínač Fast Ethern
69.01 €
s DPH
Stránka134