Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo!
0
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Multimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchMultimódový mediálny konvertor D-Link 1000BaseT na 1000BaseSX (SC), do 550 m
Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.

Kód produktu176143
Part numberDMC-700SC/E
EAN produktu790069242021
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:D-Link
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
203.66 €
Vaša cena bez DPH
156.18 €
Vaša cena vrátane DPH
187.42 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
DMC-700SC: Gigabitový ethernetový konvertor - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - vrátane napájacieho zdroja
S rastúcim objemom sietí a dát sa optické káble a optické zariadenia stávajú prioritou. Úseky optických vlákien sú veľmi vhodné na interné pripojenia LAN, pretože kombinujú bezpečný prenos s vysokým zabezpečením proti odpočúvaniu. Proces prechodu je zvyčajne postupný, takže mnohé spoločnosti majú gigabitové metalické káble aj optické káble.

tieto konvertory sú vhodné aj pre spoločnosti, ktoré chcú v rámci rozširovania kancelárií pripojiť rôzne gigabitové kabeláže. Rôzne topológie v gigabitovej oblasti sa tak môžu navzájom prispôsobiť jednoduchým a nákladovo efektívnym spôsobom. V závislosti od dĺžky premostenia si môžete vybrať medzi modelmi DMC-700SC a DMC-810SC. Každý konvertor bezproblémovo prepája gigabitovú ethernetovú kabeláž s krútenou dvojlinkou na optickú kabeláž. DCM-700SC je dimenzovaný na optickú kabeláž SX s max. 550 m a DMC-810SC je určený pre optické káble LX s max. 10 km.

vlastnosti produktu:
- konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak)
- vzdialenosť až 550 m
- možné rôzne dĺžky káblov
..

Technológia konvertora: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuálna cena produktu je187.42€  s dph
Váš e-mail